Blog

12.01.2021
Hry na doma
10 otázek o mně
Pokud trochu tápete a nevíte jakou aktivitu si vybrat a nebo nemáte po ruce žádné pomůcky ani herní komponenty, můžete si zahrát „10 otázek o mně“.
číst celé

06.01.2021
Bambilion
HRA: Jedna nebo víc
Další hra do Bambilionu pro zábavu, ideální pro 2 - 4 hráče. Jako vždy, jednoduchá příprava a rychlé hraní a tentokrát i zajímavá porce napětí :-)
číst celé

27.12.2020
Hry na doma
Vytvořte si vlastní komiks
Návody, příběhy, vtipy, fikce, etiketa, romantika. Najděte v dětech dřímající vyprávěcí talent.
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Já se nudím - tipy na hry s dětmi
- Venkovní hry
- Venkovní luštění
Venkovní luštění
„Běžte ven.“
„A co tam budeme dělat?“
„Ok, připravím nějakou hru. Za 15 minut se potkáme venku.“
„A co tam budeme dělat?“
„Ok, připravím nějakou hru. Za 15 minut se potkáme venku.“
Ještě pár dní bude teplo a slunečno, tak toho využijte a připravte jim zajímavý kvíz na téma, které je baví. Tyrani samozřejmě mohou připravit opakování látky ze školy.
Pro naše tři děti jsem připravil venkovní luštění. Každá správná odpověď dodá jedno písmenko na určité místo do tajenky (číslo vlevo nahoře). Písmenko vlevo nahoře označuje pro které dítě je otázka určená. Příprava cca 15 – 20 minut. Pak stačí otázky rozházet po zahradě, parku případně doma.
Štítky